Купити пасту для притирання клапанів дизельних двигунів


Притиральна паста Класична 40 гр. пластиковий флакон VMPAUTO
168 грн.
Притиральна паста ФАБО 40 гр. пластиковий флакон VMPAUTO

Код товару: 7437

Артикул: 3102

В наявності
168 грн.
Притиральна паста Алмазна 40 р. пластиковий флакон VMPAUTO
660 грн.
Притиральна паста Алмазна 10 гр. пластиковий флакон VMPAUTO
86 грн.
Показано від 1 до 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Притиральна паста для клапанів дизельних моторів

Після довгих років експлуатації авто, перед більшістю водіїв у певний момент виникає питання необхідності притиральної процедури для клапанів. Якщо провести цю процедуру правильно, то як результат можна досягти практично початкової працездатності двигуна.

Дані ремонтні роботи передбачають потребу  купити пасту для притирання клапанів дизельного двигуна. Процедура проходить так: пасту наносять на борт клапана. А далі паста приєднує клапан до його гнізда. Тобто, за своєю суттю паста для притирання клапанів дизельних двигунів діє, як шліфувальна наждачка.
Переваги після закінчення процедури:

  • Зростає коефіцієнт корисної дії,
  • Збільшується потужність,
  • Знижуються витрати олії,
  • Зростає ущільнення у циліндрах.

Якими є характерні відмінності пасти для клапанів?

В асортименті ВМПАВТО представлено велику кількість варіацій цієї продукції. Паста для притирання клапанів дизельного двигуна купити яку можна за прийнятною ціною   різна за формулою свого складу та ступеня обробки. Наприклад, крупнозернисту пасту використовують як початкове притирання. А ось для фінальної стадії обробки застосовується склад дрібнозернистий.


Притиральна паста для клапанів дизельного мотора поділяється в основному на наступні підгрупи:

  • Класична паста. Вважається професійним складом, з крупнозернистою пастою 9 мкм. Рекомендують використовувати для двигунів на бензині.
  • Алмазна паста.  Середньозерниста паста 5 мкм. Ідеальна алмазна паста для притирання клапанів дизельного двигуна. Це з тим, що формула містить нітрид бору. Це, у свою чергу, дає змогу працювати з високотвердими поверхнями.
  • Паста «ФАБО». Мелкозернистая паста в 3 мкм. Состав предполагает наличие присадок с лакирующим покрытием. Обработка поверхностей происходит при этом предельно мягко. Среди прочих положительных качеств, ей присущ значительный процент чистоты обработанных покрытий при обработке. Рекомендуется использовать только после первостепенной обработки профессиональной пастой.

Так який вид пасти вибрати? Чітко визначитися одразу не вийде. Оскільки кінцевий ефект залежить не тільки від самої пасти, але також стану запчастин двигуна. До того ж, важливу роль містить грамотність самої процедури обробки.
Де замовити пасту для притирання?

Якщо вам потрібна паста для притирання клапанів для дизельного двигуна – купити її ви можете у нашому магазині або замовити онлайн на інтернет-порталі avtogrand.com.ua.

Тим самим ви полегшите собі пошук товару, необхідного саме вам. Один надійний постачальник, доставка по всій Україні, гарантія якості на всю продукцію. І ось уже паста для притирання клапанів дизельного двигуна - харків та прилеглі області, стає як ніколи доступною.

Подробнее...